Karamamba Yağı Ürün Görseli

Kara Mamba Yağı Toptan Satış

Kara Mamba Yağı Toptan Satış

Saç ve sakal bakımı yapan ve aynı zamanda gürleştiren Kara Mamba Yağı, erkeklerin favori ürünüdür. Sadece 2018 senesinde ulaştığı 3 milyonluk satış rakamını, her geçen gün artırmaktadır. Kara Mamba Yağı bayisi olup kazanç sağlamak ister misiniz?

Kara Mamba Yağı Toptan Satış şartları:

Kara Mamba Yağı toptan alım adedi en az 50 adettir. Vergi levhası olan şahıs firmalarına veya kurumsal şirketlere satış yapmaktayız. %100 e varan kar oranları ile sıcak satış yapabilir ve kazancınızı katlayabilirsiniz. Çok satan ve çok tercih edilen ürün olduğu için rahatlıkla satabileceğiniz bir üründür.

Kara Mamba Yağı Satış Ortaklığı ve Dropshipping Hizmeti

Vergi levhasına sahip olmayan ama kişisel satış yapmak isteyenler, satış ortaklığı programımıza katılabilir veya dropshipping hizmetimizden faydalanabilir. Web sitelerinde, sosyal medyada satış yapabilirsiniz. Bireysel satış için sizlere dropshipping hizmeti de sunmaktayız. Yapmanız gereken tek şey, müşteriyi bulmak ve müşteri bilgilerini bize iletmek. Biz tüm sipariş aşamasını takip edip, ürünü faturası ile beraber müşterinizin adresine 24 sat içinde teslim ediyoruz.

İstanbul Kara Mamba Yağı toptan satış, Ankara Kara Mamba Yağı toptan satış, İzmir Kara Mamba Yağı toptan satış, Antalya Kara Mamba Yağı toptan satış, Ordu Kara Mamba Yağı toptan satış ve daha onlarca şehirde toptan satış yapabilir ve kazanç sağlayabilirsiniz.

Kara Mamba Yağı Toptan Satış için müşteri hizmetlerini aramanız yeterlidir.

YORUM GÖNDER

  • İsim
  • Eposta
  • Yorum

YORUMLAR (0 )