Karamamba Yağı Ürün Görseli

Kara mamba yılan yağı faydaları

Günümüzde artık erkekler de bayanlar kadar dış görünüşüne dikkat eder hale geldiler. Erkeklerin görsellikteki en önemli unsurlarından biride sakallarıdır. Erkeklerin bazılarında sakallar çok gür çıkarken bazılarında ise o ya az ya da hiç yok denecek kadar çıkmakta. 17 yaşına kadar sakalların çıkmaması ya da az çıkması kesinlikle bir sorun değildir. Fakat 20 yaşına gelmişseniz ve sakalınız çıkmamışsa ya da normale göre az çıkmışsa bu bir sorun haline gelmiş demektir. Sakalların çıkması için ya bir uzmandan yardım alabilirsiniz ya da doğal olan sakal çıkarma çeşitleri vardır.

Kara mamba yılan Yağı İle Sakal Çıkarma

Şu sıralar en çok kullanılan ürünlerden birisi olan  black marble sakal serumu kullanan herkesi mutlu etmeye devam ediyor. Black marble sakal serumu kullanan müşterilerimizden aldığımız geri dönüşümlere göre düzenli kullanımlarda etkin sonuç almanız muhtemel. Black marble sakal serumunun içersinde kara mamba yılan yağı bulunmaktadır. Afrika’da yaşayan kara mamba yılanı yağı saç ve sakal sorunlarında Afrikalı yerliler tarafından alternatif tıp olarak yüzyıllardır kullanılmaktadır. Artık Türkiye de olan black marble sakal serumunu sitemiz üzerinden sipariş verebilirsiniz.

Sarımsak ile Sakal Çıkarma

Sakal çıkarma yöntemlerinde alternatif tıp olarak en yaygın ve en çok sarımsak bilinmektedir. Sarımsak sakalın temelini oluşturacak olan tüylerin çıkmasını sağlamaktadır. 2-3 diş sarımsağı ezdikten sonra cildinize bastırarak kızarıncaya kadar sürün. Kokusunun gitmesini bekleyin ve ardından ılık su ile durulayın. Bu yöntemi bir gün yapıp bir gün erteleme yapmayın, düzenli olarak uygulayın. Bu yöntemi her akşam uygulayın ve zamanla kıl olmayan yerlerde kılların çıkmaya başladığını fark edeceksiniz.

Badem Yağı ile Sakal Çıkarma

Bir diğer sakal çıkarma yöntemlerinden olan badem yağı da kullanılabilir fakat sarımsak kadar etkili değildir. Ama sarımsak uygulamasından sonra çıkan ince tüylere uygulanarak onları besler. Badem yağı kılların daha canlı durmasını sağlayan bir yağdır.

Sakal çıkarmaya yardımcı olan bir başka uygulama da tüylerin olmadığı bölgeyi jiletledikten sonra arkasından saf zeytinyağı ile ovalayarak masaj yapmak kılların çıkmasını sağlar.

 

YORUM GÖNDER

  • İsim
  • Eposta
  • Yorum

YORUMLAR (0 )