Karamamba Yağı Ürün Görseli

Sakal Traşı Olmanın Püf Noktaları

GÖRÜNÜM:

1. Kiehl’in Spa 1851 Master Barber Justin Virgil, “Çoğu çocuğun kare şeklini almak isterim” diyor. “Bu, erkekler için bir avantaj sağlayan doğal bir eril şeklidir.”

2. Dikdörtgen veya oval bir yüz şekliniz varsa, kıllarınızı çenenizin altına yaklaştırın, ancak yanaklarınıza biraz uzunluk bırakın. Yuvarlak yüz? Çenenizi daha fazla saç bırakıp yanaklarınıza daha az uzunluk bırakın.

3. Bir nöbetçiye sahip bir düzeltici kullanarak, Adam’ın elmasının hemenından başlayarak boynunuzdaki saçları inceltin.

4. Gerekirse, çene çizginize paralel bir çizgi oluşturarak yanaklarınızın tepesine doğru kesin.

5. Son olarak, makas veya düzelticiyi kullanarak bacağınızı ve dudak çizgisinin altına düşen saçları tarayın.

İPUÇLARI & HİLELER:

1. Saçınızı olduğu gibi sakalınızı her gün şampuan ve kıvamına getirin.

2. Haftada bir kez veya gerektiğinde, uzun kıllı bir tampon kullanarak saçları tüylerden kurtulun. Daha sonra, Adam’ın elmasından başlamak üzere, küçük bir koruyucuyla, yaka süsünüzü düzeltin.

3. Gerekirse, boynunuzda köprücük kemiğiniz ile Adam’ın elması arasında tıraş bıçağı kullanın, saçın hangi yönden büyüdüğüne dikkat edin.

4. Gelecekte daha doğal bir görünüm ve daha az bakım için yaka çizgisini azaltın veya solun.

5. Saçlarınızı yumuşatmak için günlük sakal yağı kullanın ve arzu edilirse bir koku ekleyin.

6. Dudakta olunca sakalınızı yüz tüyünüzün altındaki cildi pulpasa hale getirin ve daha kolay kırpma için kıllarınızı düzeltin.

Sakal Nasıl Tıraş Edilir

Planla

Dedikleri gibi, ‘hazırlanmamak, başarısızlığa hazırlanmak’. Sakalınızdan kurtulmaya gelince, hazırlık anahtardır. Kendinizi uzunca süre geçmiş bir temiz tıraş için yeterince hazırlamadığınız takdirde, avlanmaya düşebileceğiniz gözenekle ilgili tuzaklar vardır. Başım beladan kaçmak için en iyi yol? Önceden gerekli ürünleri stoklayın.

İhtiyacınız Olabilecek Ürünler:

Renkli Nemlendirici:

Oldukça uzun süre yüz saçlarının yelesini kullandıysanız, altındaki cildin yüzünüzün geri kalanından biraz daha hafif olması ihtimali vardır.

Tıraş Sonrası Nemlendirici / Balsam:

Böyle önemli miktarda tüylerin tıraş edilmesi neredeyse kesin olarak en azından biraz tahrişe neden olacaktır. Tıraş sonrası kaliteli bir nemlendirici veya kusursuz nemlendirici, işleri en iyi şekilde geri almalarına yardımcı olur – hızlı.

Eksfoliyatör:

Az sakallı cildiniz muhtemelen bir süre iyi bir fırçalamamıştır – iyi bir öpücük giderici tüyler, sivilceler ve kızarıklıklara ölü veya yorgun bir cilt bırakarak yardımcı olabilir.

Sakalınızı Kesin

Düz bir şekilde dalış yapabilir ve sakalınızı tıraş edebilirsiniz, ancak bunu yaparken büyük bir ihtimalle uzun sürebilir ve cildinizi bu süreçte parçalayabilirsiniz. Yüzünüzdeki saç tellerini kesmeye başlamadan önce, sakalınızı olabildiğince yakından düzeltmek en iyisidir. Bunu yapmanın en kolay yolu nedir? Yan kırma önleyici, elektrikli tıraş bıçağı veya bir çift makasla düzeltin. Bu şekilde davranmaya gerek yok – mümkün olduğu kadar kaldırın.

Sakalınızı Hazırlayın

Anızınızı tıraş için daha kolay bir tıraş için yumuşatmak için kullanabileceğiniz çok çeşitli tımar ürünleri vardır; tıraş öncesinde yağ veya sakal nemlendiricisi gibi. Esasen, tıraş öncesi yağ, yüzünüzdeki tüylerinize ve cildinize çok gerekli nemi sağlayarak cildinizin altında hoş ve esnek kıllar ve bu sayede kesikler veya lekeleri en aza indirir. Alternatif olarak, keskin boğaz tıraş işleminde profesyonellerin kullandığı daha otantik bir deneyim için yüzünüzü sıcak bir havlu ile ütüleyebilirsiniz. Bunu yapmak için bir el havlusu temiz bir kabın içine yerleştirin, su ısıtıcınızı doldurup kaynatın ve sıcak suyu havlu üzerine dökün (hepsinin kapalı olduğundan emin olun) ve birkaç dakika bekletin.

Su biraz soğutulduktan sonra havluyu sıkın ve daha sonra kanepeye oturun veya buharın kabarcıklarınızı yumuşatmasına ve gözünüzü önümüzdeki sıkıntıya hazırlamasına izin vermek için birkaç dakika uzanır.

Traş Ürününü Uygula

Artık kabarcık yumuşadı ve cildiniz açığa çıkmaya hazır; cildinizin herhangi bir tahrişe karşı korunduğundan emin olmanız gerekir.

Sadece, elinizle veya Murdoch’un Hemmingway Porsuk Fırçası gibi yüksek kaliteli bir tıraş fırçasıyla bazı tıraş kremasını (veya tercih edilen tıraş ürünü) koyun; Sakalınıza ve boynunuza uygulayın ve gitmeye hazırsınız!

Tıraş

Nasıl tıraş oldun Kaba sakalınızı daha yönetilebilir bir boyuta indirdiniz ve cilde yeterli miktarda hazırlık yapmışsınızdır, şimdi adamlık yengenizin kalıntılarını tıraş edebilirsiniz. Sakalınızın uzunluğuna ve kalınlığına bağlı olarak, gerçekten yakın, temiz bir tıraş elde etmek için birkaç kez tıraşlamanız gerekebilir. Başlamak için, tıraş etmenin en iyi yolu tahıl ile keskin bir tıraş bıçağıyla gidiyor; tahrişi en aza indirgemek için tıraş ettiğiniz cildi serbest elinizle tutmaya özen gösterin.

Daha sonra biraz stubbly arıyorsanız, bazı alanlarda tohumun traş olmasına veya hatta buna karşı tıraş olabilirsiniz. Ancak, yüzünüzü biraz sıcak su ile durulamayı ve yapmadan önce gerekli tıraş öncesi ürünleri tekrar uygulamanızı hatırlayın.

Nemlendirici

Herhangi bir tıraş rutinde en basit adım; tıraş cildinizi çok nemli bir şekilde tüketir ve eskisi gibi kabarık kıllarınızı tıraş ettikten sonra cildi sıkı ve kaşıntılı hissetmenizi sağlar.

Erkek teninizin kalıntılarını çıkarmayı bitirdikten sonra yüzünüzü ve boynunuzu bol miktarda soğuk suyla durulayın ve şimdi yakalanan gözenekleri kapatın. Ardından, kaşıntılı jilet yanıklarından sıkıntı çekmediğinizden emin olmak için biraz tıraş sonrası esans ya da jöle (ya da yüksek kalitede bir nemlendirici) uygulamadan önce yüzünüzü havluyla hafifçe vurun.

YORUM GÖNDER

  • İsim
  • Eposta
  • Yorum

YORUMLAR (0 )